رایا-بین-الملل-مهاجرت

رشته های تحصیلی در کانادا

کانادا برای چه شناخته شده است؟ داشتن گزینه های تحصیلی زیادی در کانادا با هزینه مقرون به صرفه که در این بخش برخی از رشته ها را برای دانشجویان بین المللی معرفی می نماییم. برای تحصیل در کانادا رشته های زیادی وجود دارد از مطالعات زبان گرفته تا رشته های مهندسی، علوم پزشکی و …

تحصیل در کانادا درها را برای امکاناتی بی پایان باز خواهد کرد.

وقتی در کانادا تحصیل می کنید:

– دریافت یک آموزش با کیفیت بالا که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.
– از متخصصان و دانشگاهیان برجسته دنیا می آموزید.
– ارتباط های ارزشمندی برقرار کنید که آینده شما را شکل می دهد.
– برای کار در بازار جهانی آماده شوید.

انتخاب رشته تحصیلی یکی از مهمترین تصمیم زندگی افراد است بخصوص اینکه اگر این تحصیل در کشوری دیگر و به زبان دوم باشد. نحوه مواجهه با این چالش کاملا به میزان آگاهی تان وابسته است. پس تا میتوانید لازم است تحقیق و مشورت نمایید. رایا بین الملل با آگاهی و دانش مناسب در این زمینه تلاش می نماید شما را در این انتخاب همراهی نماید.

معمولا دانشگاهها و کالج های کانادا، رشته ها را براساس نیاز جامعه و صنعت بروز می نمایند. کاربردی بودن آموزشها در کانادا به معنی راه یابی راحت تر به بازار کار است. ولی آنرا تضمین نمیکند چرا که پارامترهای دیگری از جمله مهارت فردی اجتماعی و نحوه ارائه رزومه و پرزنتیشن این مهارت ها مهم است.

کارشناسان رایا بین الملل می توانند شما را براساس علاقه مندی ها تان راهنمایی و از مرحله انتخاب رشته تا نحوه جستجو وانتخاب دانشگاه ها همراهی تان میکنند.

در این بخش یک لینک از یک وب سایت رسمی کانادا برای شما فراهم شده است که امکان جستجوی رشته های مختلف براساس نوع و یا شهر مورد نظر را میدهد.

موتور جستجوی رشته های دانشگاه ها و کالج ها کانادا