زندگی و کار در کانادا برای یک دانشجوی بین المللی

آیا برای  زندگی جدید دانشجویی و تحصیل در کانادا آماده اید؟ برای کار در کانادا و زندگی دانشجویی، باید تحقیقاتی برای پاسخ به سوالات خود انجام دهید بسیاری از این پاسخ ها را در اینجا پیدا خواهید کرد. از اطلاعات مربوط به زندگی دانشجویی گرفته تا مسافرت ، کار ، تفریح ​​و برنامه ریزی بودجه خود ، همه چیزهایی را که باید در مورد زندگی و کار در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی بدانید ، کشف کنید.

اقتصاد کانادا

یکی از ثروتمندترین کشورهای مهم صنعتی جهان ، کانادا همیشه یک کشور با ظرفیت اقتصادی بالا و تجارت همچنان موتور رشد اقتصادی است. این عضو G7 ، G20 ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) ، سازمان ملل متحد (UN) ، سازمان تجارت جهانی (WTO) و بسیاری از نهادهای بین المللی دیگر است.

اقتصاد کانادا شامل سه نوع صنعت اصلی است

صنایع خدماتی هزاران شغل مختلف را در زمینه هایی مانند حمل و نقل ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، ساخت و ساز ، بانکی ، ارتباطات ، خدمات خرده فروشی ، جهانگردی و دولت فراهم می کنند. هم اکنون بیش از 75٪ کارگران کانادایی مشغول کار در صنایع خدماتی هستند.
صنایع تولیدی کالاهایی را برای فروش در کانادا و سراسر جهان به فروش می رسانند. محصولات تولیدی شامل کاغذ ، تجهیزات پیشرفته ، فن آوری هوافضا ، خودرو ، ماشین آلات ، مواد غذایی ، پوشاک و بسیاری کالاهای دیگر است. بزرگترین شریک تجاری بین المللی کانادا ایالات متحده است.
صنایع منابع طبیعی شامل جنگلداری ، ماهیگیری ، کشاورزی ، معدن و انرژی است. این صنایع نقش مهمی در تاریخ و توسعه کشور داشته اند. امروز ، اقتصاد بسیاری از مناطق این کشور هنوز به توسعه منابع طبیعی بستگی دارد. درصد زیادی از صادرات کانادا کالاهای منابع طبیعی است.

دلار کانادا (CAD) یکی از پایدارترین ارزهای جهان است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

کانادا مجموعه ای بی نظیر را از تنوع فرهنگی و اقوام را در کنار هم گردآورده است. مهمترین دلیل این تنوع، احترام به فرهنگهای مختلف است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

علاقه مندید در کانادا دانشجو شوید؟ دانشجویان برای تفریح ​​چه کاری انجام می دهند؟ از سایر دانشجویان بین المللی مطلع شوید. فیلم های آنها را تماشا کنید و توصیفات آنها را بخوانید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

کانادا یک کشور بزرگ است! کانادا و جاذبه های طبیعی آن برای تازه واردین میتواند  یک آهنربا باشد. تنوع مناظر – از سواحل ناهموار اقیانوس گرفته تا کوه های راکی ​​و دشت های وسیع ، جذابیتهایی را برای همگان ارائه می دهد.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

کانادا دارای 10 استان شگفت انگیز و 3 قلمرو زیبا است. هر یک منحصر به فرد است. این بخش به شما کمک می کند تا با این استانها آشنا گردید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

کار دانشجویی همواره یکی از دغدغه های اولیه دانشجویان بین المللی در کاناداست. این موضوع نه تنها موجب ایجاد درآمد میشود بلکه برای پیوند به شغل پس از تحصیل حائز اهمیت است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

بودجه بندی در زندگی و برنامه های کاری و شخصی همواره ضروری است. در اینجا نکاتی را برای بودجه بندی دانشجویی یاداور میشویم.