رایا-بین-الملل-مهاجرت

پس از دریافت پذیرش تحصیلی کانادا توسط یک موسسه آموزشی کانادایی و تائید مجوز تحصیل ، زمان آن فرا رسیده است که برای تحصیل به کانادا و زندگی در آنجا تحصیل کنید. رایا بین الملل می تواند با ارائه اطلاعات ضروری به دانشجویان ، در این مرحله از برنامه ریزی ها نقش موثری داشته باشد تا سفر و تنظیم برنامه های  خود برای زندگی در کانادا را تا حد امکان راحت انجام دهید.

در بخش “برنامه ریزی تحصیل در کانادا” به جزییات اطلاعات مورد نیاز پیش و پس از سفر به کانادا اشاره گردیده است. پس از استقرار در کانادا، اکنون نوبت تجربه کردن تحصیل در کانادا ست. به طور طبیعی با مواردی جدید برخورد خواهید داشت. مهمترین موضوع استفاده از منابع در دسترس و وب سایت دانشگاه و کالج برای آگاهی از آنچه ضروری است. مهمترین جلسه پیش از شروع ترم تحصیلی، Orientation Day است که در به بسیاری از سوالات تان پاسخ داده میشود. تاریخ این روز را از واحد اینترنشنال موسسه آموزشی تان بپرسید.

اکنون به مرور یک روز آموزشی در دبیرستان یا کالج میپردازیم:

دبیرستان
زندگی دبیرستانی در کانادا فرصت های شگفت انگیزی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا یاد بگیرند ، رشد کنند و بهترینها باشند.  معلمان که برای ارتقاء تجربه یادگیری دانش آموزان اختصاص داده شده اند، دروس خود را با رویکردهای نوآورانه ، با استفاده از فناوری و فرصت های دنیای واقعی تدریس می کنند. علاوه بر ریاضی ، علوم ، فناوری ، زبانها ، هنرها ، جغرافیا ، تاریخ و اقتصاد ، دانش آموزان به طیف گسترده ای از دوره ها دسترسی دارند که ممکن است شامل رباتیک ، هوانوردی ، ریاضیات پیش دانشگاهی ، تجارت بین المللی ، مطالعات زیست محیطی و موارد دیگر باشد.

بسیاری از دبیرستان ها برنامه هایی ویژه را برای آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل آینده خود ارائه می دهند: کارآفرینی ، مهندسی ، حقوق ، امور بین الملل ، علوم بهداشتی و آموزش. یادگیری همچنین در خارج از کلاس هم در جریان است. که میتواند شرکت در کلاس های دانشگاه برای کشف گزینه های آموزش عالی ، بازدید از موزه علم و فناوری ، یک سفر تفریحی یک شبه در فضای باز باشد. زندگی دانش آموزان بخش مهم دیگری از تجربه دبیرستان در کانادا است. هر مدرسه طیف گسترده ای از ورزش ها و باشگاه ها را دارد که در قبل ، حین و بعد از مدرسه وجود دارد. این موارد اغلب شامل موسیقی ، تئاتر ، علایق خاص (شطرنج ، ریاضی ، بازی) ، ورزش های تیمی و فردی و شورای دانش آموزی است.

دانشگاه یا کالج (کارشناسی)
آموزش عالی در کانادا شامل کالج و دانشگاه می شود. هر کدام فرصتهای منحصر به فردی برای یادگیری و رشد را ارائه می دهند. در دانشکده یا دانشکده فنی و حرفه ای، روزهای شما با روشی بسیار کاربردی با یادگیری شغلی پر خواهد شد. علاوه بر شرکت در کلاسها، شما فرصت های زیادی برای تمرین مهارت های خود در محیط های کاری واقعی داده خواهد شد.

در دانشگاه روزهای شما شامل پرزنتیشن و آزمایشگاه ، آموزش یا کارگاه آموزشی خواهد بود. این تنوع چیزی است که زندگی دانشگاهی در آن وجود دارد و به شما ترکیبی از یادگیری و انجام کار کمک می کند تا شما را برای آینده شغلی خود آماده کند. اساتید و مدرسان شما ساعات اداری را برای دانشجویان برای ملاقات حضوری تعیین می کنند ، بنابراین می توانید با آنها صحبت کنید تا در مورد تکالیف یا سوالات صحبت کنید.

تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا)
به عنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی  برنامه کارشناسی ارشد یا دکترا در کانادا ، شما در کلاسها شرکت خواهید کرد و بیشتر وقت خود را صرف انجام تحقیقات اصلی یا کارهای میدانی برای پروژه تحقیقاتی، یا پایان نامه خود می کنید. شما تحت هدایت اساتید ، محققان و مدرسان مشهور کانادا پیشرفت خواهید کرد. همچنین ممکن است در محوطه دانشگاه به عنوان دستیار تدریس ، تحقیق یا آزمایشگاه فعالیت کنید.

در هر سطح از آموزش عالی در کانادا ، زندگی دانشجویی بخش عظیمی از تجربه شما است. کالج و دانشگاه شما را با دوستان و همکارانی که در طول زندگی حرفه ای شما با مخاطبین ارزشمند باقی خواهند ماند متصل می کند. شما به احتمال زیاد از یک زندگی اجتماعی سرگرم کننده و فعال لذت خواهید برد.

رایا بین الملل – مهاجرت تحصیلی هوشمند