چرا تحصیل در کانادا بعنوان دانشجوی بین المللی؟

کانادا سرزمین امکانات بی پایان است. هر ساله چند صدهزار دانشجوی بین المللی کانادا را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب می کنند. چرا در کانادا به عنوان دانشجوی بین المللی تحصیل کنید؟ دلایل بسیاری در این زمینه وجود دارد که در بخش های پایین اشاره گردیده است.

هنگامی که در کانادا تحصیل می کنید، برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید. درنهایت، تحصیل در کانادا فرصت های اشتغال و کسب و کار و زندگی در کانادا را پس از اتمام تحصیل برای شما باز می کند. مدارک کالج ها و دانشگاهی کانادا در سراسر جهان شناخته شده است، اما هزینه های تحصیل در کانادا یکی از پایین ترین در کشورهای انگلیسی زبان است. جامعه پژوهشی پر جنب و جوش کانادا نیز یک دریچه بزرگ برای ورود به عرصه تحقیق است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، از همان آزادیهایی که از کانادایی ها محافظت می کند شامل احترام به حقوق بشر، برابری و جامعه پایدار و صلح آمیز برخوردار خواهید شد.

از همه مهمتر تحصیل در کانادا علاوه بر کسب دانش تخصصی، فرصت مناسبی را برای وفق یافتن با جامعه چند فرهنگی کانادا و تقویت زبان انگلیسی برایتان فراهم می نماید. فرصت کار پاره وقت در هنگام تحصیل، دریچه ای را برای ورود به بازار کار کانادا پیش رویتان قرار میدهد. رایا بین الملل در این راستا، شما را از گزینه های تحصیل در شهرها و دانشگاههای مختلف کانادا آگاه می سازد.

منبع وب سایت رسمی EduCanada

رایا-بین-الملل-مهاجرت

مدارک تحصیلی مدارس، کالج ها و دانشگاه های کانادا در سطح بین المللی شناخته شده و پذیرفته اند، بنابراین می توانید بعد از فارغ التحصیلی به هر کجای دنیا بروید و در رشته انتخابی خود پیشرفت کنید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

هنگامی که در کانادا تحصیل می کنید، برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید. مدارک دانشگاهی و دیپلما های کالجهای بدلیل کیفیت استاندارد در سراسر جهان شناخته شده است. سایر دلایل اصلی اینکه چرا باید کانادا را انتخاب کنید، در این بخش آمده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

هریک از دانش آموزان  و دانشجویانی که کانادا را به عنوان محل تحصیل انتخاب می کنند، تجربه شان اغلب متفاوت است. برخی از این تجربیات توسط دانشجویان کشورهای مختلف در اینجا به اشتراک گذاشته شده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

علی رغم بسیاری از فرصت های آموزشی در کلاس جهانی در سراسر کانادا، و همچنین نیاز به همراستا بودن رشته مورد نظر با علائق تان، برخی رشته های تحصیلی برجسته در اینجا معرفی شده اند ولی تعداد آنها محدود به این لیست نیست.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

مردم خونگرم، سرزمین چهار فصل،  فرهنگ بومیان کاناد، جامعه چند زبانه و چند فرهنگی، حیات وحش و طبیعت بکر،  شهرهای تاریخی و شهرهای کوچک، تجربه بی نظیری برای زندگی در کانادا فراهم میسازد.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

سازمان ملل متحد به طور مداوم کانادا را به عنوان یکی از بهترین مکان های زندگی در جهان به حساب می آورد.