رایا-بین-الملل-مهاجرت

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا یا مهاجرت تحصیلی کانادا در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. دلایل مختلفی موجب محبوبیت کانادا بعنوان مقصد محبوب تحصیلی شده است.  از جمله جامعه چندفرهنگی کانادا، کیفیت بالای آموزشی در کانادا و شهریه ارزانتر نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان.

دانشجویانی که هرگز در کانادا نبوده اند ، اغلب تصویری از آن را به عنوان سرزمین برف و هاکی می بینند. آنچه آنها هنگام ورود به کشور تجربه می کنند کاملاً متفاوت است. خرسهای قطبی در مناطق شمالی یافت شده و در کانادا فصول زیبایی به جز زمستان وجود دارد. هاکی بازی ملی کانادایی ها است اما هزاران ورزش و فعالیت دیگر وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. از سواحل آفتابی ،  دریاچه های بیشمار یا اقیانوس ها ، و شهرهای شلوغ و مدرن.

کانادا سرزمینی غنی است که شامل طبیعت بکر و حیات وحش است. امن و در عین حال مهیج است. پایدار و در عین حال پر از ماجراجویی. بهره مند از فناوری پیشرفته ، نمادهای فرهنگی الهام بخش و یک جامعه پر جنب و جوش برخوردار است. کانادایی ها تمایل به مدرن بودن ، شادابی و روحیه آزاد دارند.

در سراسر کانادا نمونه هایی از رشد ، نوآوری و زیبایی است. همه اینها به همراه موسسات آموزشی برتر – کانادا را به یکی از مقاصد محبوب تحصیلی تبدیل می کنند.

کانادا مقصد محبوب مهاجرتی

کانادا همواره یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی برای سرمایه گذاری، تحصیل، کار و زندگی بوده است. در این بخش اطلاعات مربوط به زندگی و کار در کانادا و  تحصیل در کانادا ارائه شده است. اطلاعاتی مفید در مورد مراکز آموزشی کانادا، دانشگاهها و کالج های کانادا و مدارس کانادا آمده است. رایا بین الملل با بهره گیری از تیمی مجرب چند ملیتی شما را در انتخاب مسیر همراهی می نماید. این خدمات شامل مشاوره تحصیلی و انتخاب صحیح دانشگاه و رشته تحصیلی است. کارشناسان رایا بین الملل با بهره گیری از تجربیات ارزنده در زمینه تحصیل در کانادا، شما را همراهی می نمایند. مجموعه ای کاربردی از اطلاعات مورد نیازتان در پروسه انجام پرونده تان را با شما به اشتراک کذاشته میشود. با داشتن این اطلاعات میتوایند با خیال آسوده تر، مسیر مهاجرت به کانادا را قدم بگذارید.

برای دریافت مشاوره اختصاصی از طریق فرم ارزیابی و رزرو وقت مشاوره با ما ارتباط بگیرید.

رایا بین الملل – مهاجرت تحصیلی هوشمند

رایا-بین-الملل-مهاجرت

چرا صدها هزار دانشجوی بین المللی کانادا را بعنوان مقصد انتخاب میکنند؟ کیفیت بالای آموزش در کانادا، امنیت، کیفیت استاندارد زندگی و دلایل بی شمار دیگری، کانادا را به سرزمین فرصت ها بدل کرده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

معرفی سیستم آموزشی کانادا، اطلاعات لازم پیش از تصمیم مهاجرت تحصیلی به کانادا، هنگام تحصیل در کانادا و پس آن، و تجربیات دانشجویی در این بخش ارائه شده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

دانشگاه ها و کالج های کانادا بیش از ۱۵۰۰۰ رشته تحصیلی و برنامه های آموزشی را در کلاس جهانی ارائه می نمایند. فرایند انتخاب رشته همواره یکی از دغدغه های دانشجویان است، رایا بین الملل مطالب مفیدی را در این زمینه از منابع رسمی در این بخش گردآوری کرده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

فرصتهای متنوعی برای دریافت بورسیه، فاند و کمک هزینه تحصیلی در کانادا دردسترس است. اگرچه تعداد معدودی واجد شرایط دریافت آنها خواهند بود ولی شناخت آنها مفید است. این بورسیه های شامل بورسیه های دولت کانادا، مراکز غیر انتفاعی و سازمانهای بین المللی خواهد بود.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

اگر رویای تحصیل، زندگی و کار در کانادا را دارید، به اطلاعات اولیه ای جهت برنامه ریزی و آگاهی بیشتر جهت زندگی و کار در کانادا نیاز دارید تا بتوانید بطور مناسبی با محیط چندفرهنگی کانادا تطابق پیدا کنید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

رشته تحصیلی مورد نظرتان، درعین حال که می بایست در راستای علائق تان باشد، لازم است شرایط مناسبی را برای فرصتهای شغلی و کار پس از تحصیل در کانادا برایتان فراهم سازد.

شما هم به این مطلب امتیاز دهید
[جمع: 0 میانگین: 0]