رایا-بین-الملل-مهاجرت

تجربه اقامت در کانادا

شما می توانید یک عمر را در کاوش  شهرها ، پارک های ملی ، دریاچه ها ، سواحل اقیانوس ها و کوه ها بگذرانید. هر دقیقه از آن لذت خواهید برد! در حقیقت ، کانادا دومین کشور بزرگ جهان است. تمام آنچه کانادا برای دانشجویان و بازدید کنندگان بین المللی ارائه می دهد را کشف کنید. چیزهای زیادی برای دیدن و انجام پیدا خواهید کرد، هیجان بی پایان است.

آشنایی با کانادا

در چند ماه اول شما با کانادا – مردم، زبانها، تنوع فرهنگی کانادا ، غذاها ، اقلیم و موارد دیگر آشنا می شوید. این یک زمان هیجان انگیز برای شما است. به زودی ، یاد خواهید گرفت که کانادا مکانی امن را برای زندگی ، کار و مسافرت به شما ارائه می دهد.

افراد و مکانهایی که با آنها روبرو می شوید زندگی شما را در اینجا شکل می دهند. دانشجویان بین المللی در کانادا از زیبایی های 4 فصل ما غافلگیر شوند. تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار همه و همه  مشخص هستند و هر یک، فعالیتهایی را هنگام تفریح ​​ارائه می دهد:

فصول مختلف در کانادا

در تابستان می توانید با قایقرانی در یکی از دریاچه های بسیار کانادا ، شنا در اقیانوس و والیبال در ساحل را تجربه کنید. همچنین یک فصل عالی برای دیدن کانادا به عنوان یک توریست است.
در طول پاییز ، شما عاشق کاوش در حومه شهر خواهید بود تا شکوه برگهای پاییزی را ببینید ، در روز میان جنگل ها قدم بزنید و همچنین با دوستان خود از فضای بیرون لذت ببرید. همچنین زمان بسیار خوبی برای کشف شهرهای پر جنب و جوش کانادا و بخشهای تاریخی است.
پس از فرا رسیدن زمستان ، وقت آن است که وسایل برفی خود را ببندید و در یک تفریح ​​جالب کانادایی بپیوندید. می توانید اسکی را یاد بگیرید ، یک آدم برفی بسازید ، با دوستان خود مسابقه اسکی روی برف داشته باشید یا به راحتی از صدای صلح آمیز پیاده روی در جنگل ها در زمستان لذت ببرید.

بهار زمانی برای تجدید در کانادا است ، زیرا پرندگان از جنوب باز می گردند و گل ها در باغ ها شکوفا می شوند. همچنین این فصل “شکرگذاری” است.ببینید که چگونه شیره جمع شده و جوشانده می شود تا شربت افرا ایجاد شود.
در تمام طول سال ، کانادایی هایی که در محل تحصیل و محل کار با آنها ملاقات می کنید شما را با گرمی تحت تأثیر قرار می دهند. از این فرصت لذت ببرید تا با آنها آشنا شوید و آنان را با فرهنگ خود آشنا کنید.

حقایق سریع در مورد کانادا

38 میلیون نفر (2020)
250 ریشه قومی
60+ زبانهای بومی
10 استان و 3 قلمرو
243،000 کیلومتر خط ساحلی – طولانی ترین خط ساحلی جهان
3 اقیانوس