برنامه ریزی تحصیل در کانادا

کانادا مکانی شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل است: از سال 2004 ، سازمان ملل متحد به طور مرتب کانادا را در 10 کشور برتر جهان در شاخص کیفیت زندگی خود قرار داده است. کانادا با ترکیب مؤسسات آموزشی عالی ، اقتصادی نوآورانه ، فرهنگ منعطف ، امنیت و زیبایی خارق العاده ، مقصد ایده آل برای دانشجویان بین المللی است. علاوه بر اینها چندفرهنگی بودن ، مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی و سیستم های آموزشی ، کالگری ، ونکوور و تورنتو به ترتیب در رتبه چهارم ، ششم و هفتم به ترتیب در Economist Intelligence Unit سال 2018 در جهان قرار گرفتند.

آموزش در کانادا در کلاس جهانی است: کانادا همچنین برای دستیابی به تحصیلات عالی توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در رتبه 1 قرار دارد – بیش از نیمی از شهروندان این کشور بین سنین 25 تا 64 سال دارای تحصیلات بعد از متوسطه هستند. رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز 2018–2019 ، نه دانشگاه کانادا را در بین 200 رتبه برتر (و چهار مورد از این 100 مورد برتر) قرار داده است. همچنین ، رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی شانگهای جیو تانگ در دانشگاه های جهانی چهار موسسه کانادایی را در صدر 100 و 18 در 500 رتبه برتر قرار داده است.

هر موفقیت حاصل برنامه ریزی است. برای تحصیل در کانادا، اطلاعات مورد نیازتان برای زندگی جدید جمع آوری نمایید. ما اینجا هستیم تا اطلاعات و تجربیات را با شما به اشتراک بگذاریم.

برای دریافت مشاوره اختصاصی از طریق فرم ارزیابی و رزرو وقت مشاوره با ما ارتباط بگیرید.

رایا بین الملل – مهاجرت تحصیلی هوشمند

ما در اینجا با منابع مفید برای شروع کار با شما هستیم .

رایا-بین-الملل-مهاجرت

معلوم است که چرا هزاران دانشجوی بین المللی برای تحصیل کانادا را انتخاب میکننددلایل بسیاری وجود دارد از پردیس های امن و استقبال گرم تا کیفیت زندگی. کانادا سرزمین امکانات بی پایان است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

آنچه را نیاز دارید در مورد تحصیل در کانادا بدانید ، بیابید ، از جمله سیستم آموزشی کانادا ، مجوز تحصیل ، گزینه های مسکن دانشجویی و موارد دیگر. راهنمای قبل از عزیمت ما که برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است را بخوانید و نکاتی درباره نحوه موفقیت قبل ، در طول و پس از تحصیل کسب کنید .

رایا-بین-الملل-مهاجرت

کالج ها و دانشگاه های سطح جهانی کانادا بیش از 1500 برنامه را در صدها دانشگاه ارائه می دهند. تحصیل در تعدادی از کالج ها و دانشگاه هااز شهر های کوچک گرفته تا کلان شهر ها. انتخاب باشماست.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

شما کانادا را انتخاب کردید زیرا می خواهید یک آموزش با کیفیت بالا و تجربه ای را که هرگز فراموش نخواهید کرد را داشته باشید. زندگی در اینجا به معنای آن است که شما نیز با فرهنگ ، زبان و آب و هوا در کانادا سازگار خواهید شد. در حین تحصیل در مورد زندگی و فرهنگها در کانادا اطلاعات کسب کنید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

آیا بعد از فارغ التحصیلی می خواهید در کانادا بمانید؟ شاید شما بخواهید در کانادا به حرفه ای تخصصی راه یابید. بیاموزید که چگونه کانادا مهاجرت و زندگی جدید را برای شما آسان می کند.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

از تجربیات دیگران بیاموزیم. دانشجویان بین المللی از سراسر جهان توصیه ها و داستانهای خود را در مورد تحصیل در کانادا با یکدیگر به اشتراک می گذارند.