تحصیل در کانادا

رایا-بین-الملل-مهاجرت

تحصیل در کانادا

دانشجویانی که هرگز در کانادا نبوده اند ، اغلب تصویری از آن را به عنوان سرزمین برف و هاکی می بینند. آنچه آنها هنگام ورود به کشور پیدا می کنند کاملاً متفاوت است. خرسهای قطبی در مناطق شمالی یافت شده و در کانادا فصول زیبایی به جز زمستان وجود دارد. هاکی بازی ملی کانادایی ها است اما هزاران ورزش و فعالیت دیگر وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید – برخی در سواحل آفتابی ، برخی در نزدیکی دریاچه های وسیع یا اقیانوس ها ، و برخی در میان شهرهای شلوغ و مدرن. کانادا سرزمینی با تنوع غنی است که شامل طبیعت بکر و حیات وحش است. بی خطر و در عین حال مهیج است. پایدار و در عین حال پر از ماجراجویی. بهره مند از فناوری پیشرفته ، نمادهای فرهنگی الهام بخش و یک جامعه پر جنب و جوش برخوردار است که برای همه باز است. کانادایی ها تمایل به مدرن بودن ، پذیرایی و روحیه آزاد بودن دارند.

در سراسر کانادا نمونه هایی از رشد ، نوآوری و زیبایی است که همه – به همراه موسسات آموزشی برتر – کانادا را به یکی از مطالعات برجسته در خارج از کشور در جهان تبدیل می کنند.

کانادا همواره یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی برای سرمایه گذاری، تحصیل، کار و زندگی بوده است. در این بخش اطلاعات مربوط به زندگی و کار در کانادا، تحصیل در کانادا، مراکز آموزشی کانادا، دانشگاهها و کالج های کانادا و مدارس کانادا آمده است. رایا بین الملل (رایا اینترنشنال) با بهره گیری از تیمی مجرب چند ملیتی، شما را در انتخاب مسیر، مقصد و رشته تحصیلی همراهی می نماید. کارشناسان رایا بین الملل با بهره گیری از تجربیات ارزنده در زمینه تحصیل در کانادا، زندگی در کانادا و کار در کانادا، مجموعه ای کاربردی از اطلاعات مورد نیازتان در پروسه انجام پرونده تان را با شما به اشتراک می گذارند تا با خیال آسوده تر، مسیر مهاجرت به کانادا را بگذرانید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

چرا صدها هزار دانشجوی بین المللی کانادا را بعنوان مقصد انتخاب میکنند؟ کیفیت بالای آموزش در کانادا، امنیت، کیفیت استاندارد زندگی و دلایل بی شمار دیگری، کانادا را به سرزمین فرصت ها بدل کرده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

معرفی سیستم آموزشی کانادا، اطلاعات لازم پیش از تصمیم مهاجرت تحصیلی به کانادا، هنگام تحصیل در کانادا و پس آن، و تجربیات دانشجویی در این بخش ارائه شده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

دانشگاه ها و کالج های کانادا بیش از ۱۵۰۰۰ رشته تحصیلی و برنامه های آموزشی را در کلاس جهانی ارائه می نمایند. فرایند انتخاب رشته همواره یکی از دغدغه های دانشجویان است، رایا بین الملل مطالب مفیدی را در این زمینه از منابع رسمی در این بخش گردآوری کرده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

فرصتهای متنوعی برای دریافت بورسیه، فاند و کمک هزینه تحصیلی در کانادا دردسترس است. اگرچه تعداد معدودی واجد شرایط دریافت آنها خواهند بود ولی شناخت آنها مفید است. این بورسیه های شامل بورسیه های دولت کانادا، مراکز غیر انتفاعی و سازمانهای بین المللی خواهد بود.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

اگر رویای تحصیل، زندگی و کار در کانادا را دارید، به اطلاعات اولیه ای جهت برنامه ریزی و آگاهی بیشتر جهت زندگی و کار در کانادا نیاز دارید تا بتوانید بطور مناسبی با محیط چندفرهنگی کانادا تطابق پیدا کنید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

رشته تحصیلی مورد نظرتان، درعین حال که می بایست در راستای علائق تان باشد، لازم است شرایط مناسبی را برای فرصتهای شغلی و کار پس از تحصیل در کانادا برایتان فراهم سازد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت رایا بین الملل میباشد .

Design: Brainhouse