چرا فرانسه؟

فرانسه به عنوان محبوب ترین مقصد توریستی جهان ، جایگاه ویژه ای را در قلب و ذهن میلیاردها انسان در سراسر جهان دارد. اگر این دلیل کافی نبود تا فرانسه را به عنوان بهترین تحصیل در خارج از کشور در نظر بگیرید ، ما لیستی از دلایل دیگر را گردآوری کرده ایم که با درنظر گرفتن یکی از زیباترین کشورهای جهان برای تحصیل در خارج از کشور ، می تواند یکی از گزینه های اصلی تان باشد.

  1. زادگاه فرهنگ

فرانسوی ها از نفوذ فرهنگی خود غرور می کنند. برای یافتن دلیل آن، فقط به تمام مشارکت هایی که فرانسوی ها در سنین مختلف به جامعه داده اند بیندیشید – مد شیک ، خانه های سینما و پیشرفته هنر ، هنرهای تزئینی زینتی ، شیرینی ها، و البته برخی از بهترین نوشیدنی های جهان.

اما فرانسوی ها فقط به هنر کمک کردند. همچنین می توانید از آنها بخاطر تاکسی ، آنتی بیوتیک ها و سیستم متریک تشکر کنید.

 

  1. تقریباً گزینه های نامحدود

فرانسه محل 3500 موسسه آموزش عالی است.این بدان معناست که تعداد انتخابهای  شما از مدارس ، رشته ها و شهرها، تعداد قابل توجهی است.

 

  1. نه فقط پاریس – اگرچه پاریس بسیارعالی است.

اگر ترجیح می دهید با یک سرعتی پیشرفته از پاریس برای تحصیل در خارج از کشور لذت ببرید، شهرهای زیادی هستند که میتوانند مقصد تحصیلی تان در فرانسه باشند.

 

  1. استقبال گرم در هر کجای فرانسه که می روید.

در سالهای اخیر ، فرانسه تلاش زیادی برای جذب دانشجویان بین المللی انجام داده است.برای این کار ، دولت فرانسه روند ویزا را ساده تر کرده است ، و در برخی موارد حتی کمک مالی به دانشجویان خارجی برای تحصیل در فرانسه نیز ارائه می دهد. فرانسه یکی از جذاب ترین کشورها برای دانشجویان است. این کشور پس از ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است. این کشور محبوب ترین کشور غیر انگلیسی زبان است.

در سال 2018 حدود 325000 دانشجویی بین المللی برای تحصیل، فرانسه انتخاب کردند و این تعداد سالانه در حال افزایش است.

 

  1. هنگامی که آنجا هستید ، از آب و هوا لذت ببرید

اکثریت قریب به اتفاق فرانسه به دلیل موقعیت مکانی عالی ، در بیشتر سال از آب و هوای معتدل برخوردار است.از این رو دانشجویانی که درجه حرارت شدید را دوست ندارند ، هوای فرانسه را بسیار دلپذیر می دانند. اما به دلیل تنوع جغرافیایی ، دانشجویان همچنین می توانند آب و هوای مدیترانه ای در جنوب فرانسه را تجربه کنند. یا اگر برف مطلوب شماست ، مناطق کوهستانی فرانسه را امتحان کنید تا یک تجربه کامل در زمستان را داشته باشید.

 

  1. غذا را فراموش کنید

غذاهای خوب یکی از بزرگترین تاثیرات فرانسه در جهان است.نه تنها سلیقه های متفاوت، گزینه هایی برای تجربه وجود دارد ، بلکه در مقایسه با بسیاری از کشورهایی که قیمت مواد غذایی بسیار بالاتر است ، قیمتها نیز مقرون به صرفه است.

 

  1. یک روز کسل کننده نخواهید داشت.

وقتی که در فرانسه تحصیل کنید ، شانس زیادی برای استفاده از وضعیت دانشجویی خود برای ورود رایگان یا با تخفیف در برخی از موزه ها و مشهورترین جاذبه های جهان وجود دارد.

 

  1. سرزمین مد

فرانسه به برخی از کلاسیک ترین مارک های مد در جهان می پردازد (فکر کنید Chanel ، Yves Saint Laurent، Dior، Givenchy و سایر برندهای معتبر). با چنین برندهای عظیم مد ، جای تعجب نیست که فرانسوی ها از ظاهر خود احساس غرور می کنند.

 

  1. فرصت یادگیری زبان فرانسوی

اگر قبلاً آشنایی با زبان فرانسوی دارید ، باید بیشتر یاد بگیرید چرا که یکی از زیباترین زبانهای جهان – فرانسوی است.. و چه راه بهتری برای انجام این کار از تحصیل فرانسه به زبان فرانسوی وجود دارد؟

اما اگر در یادگیری زبان جدید توانمند نیستید ، جای نگرانی نیست! هنوز رشته های بسیاری برای انتخاب به زبان انگلیسی وجود دارد.

 

  1. فرانسه ، دروازه اروپا

آیا می دانید فرانسه با شش کشور جداگانه هم مرز است؟با داشتن تعداد زیادی از همسایگان بین المللی ، نه تنها به کاوش در فرانسه بلکه بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر ، مانند آلمان و اسپانیا می پردازید.

به علاوه سیستم حمل و نقل فرانسه مقرون به صرفه ، کارآمد و گسترده است. بنابراین ، خواه با هواپیما ، قطار یا اتومبیل ، می توانید به جهان سفر کنید ، حتی اگر یک دانشجوی بین المللی با بودجه محدود باشید.