بهترین شهرهای کانادا از نگاه ایرانیان

بهترین شهر های کانادا برای مهاجرت از نگاه ایرانیان

کانادا یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی است. به ویژه برای ایرانیان که هر ساله برای کار ، تحصیل و زندگی به کانادا می آیند . این کشور با اقتصادی قوی و سیستم مهاجرتی مترقی و پتانسیل بالا همه ساله پذیرای مهاجرانی از اقصی نقاط جهان به خصوص ایرانیان می باشد.کارشناسان ما در رایابین الملل بهترین شهرهای کانادا از نگاه مهاجرین ایرانی را به شما معرفی خواهد کرد.

اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستیدلازم است بدانیدکه کانادا کشوری وسیع است. گستردگی و وسعت بسیار زیاد این کشور در حالت عادی منجر به سخت شدن تصمیم گیری و سردرگمی مهاجران می شود. از طرفی اضافه کردن پارامتر ، جمعیت جامعه ایرانی آن شهر نیز ، این سختی را دو چندان کرده و مهاجر را به فضایی پر از شک و ابهام فرو می برد .

 بررسی 3 شهر برتر کانادا از نگاه ایرانیان

مونترال کانادا

مونترال واقع در استان کبک یکی از اصیل ترین شهرهای کشور کاناداست. در این شهر بیشتر مردم فرانسوی صحبت میکنند هرچند جمعیت انگلیسی زبان بومی نیز دارد. این شهر کانادا با 3.8 میلیون نفر جمعیت ، یکی از بزرگترین شهرهای کشور کاناداست.

مونترال به دلیل کیفیت بالای زندگی و میزان جرم و جنایت کم ، یکی از بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت است. از نکات قابل ذکر در مورد این شهر تفاوت فرهنگی زیاد میان شهروندان این شهر است که همه در کنار هم زندگی می کنند از جمله ایرانیان مقیم مونترال .

ونکوور

هنگامی که تصمیم به مهاجرت دارید ، یکی از مهمترین مراحل تصمیم گیری شما انتخاب مقصد است.
ونکوور یکی از شهرهای مهم و استراتژیک کانادا است که برای مهاجرت فردی و خانوادگی شما مناسب است. بازار کار ، اقتصاد ، همسایگی ، خدمات مالی ، سیستم مدارس ، میزان بالای آسایش و میزان کم جرم و جنایت و از همه مهمتر آب و هوای بسیار مطبوع و دلپذیر ونکوور این شهر را برای مهاجرت بسیار توجیه پذیر کرده است .

تورنتو

از شهر های مهم و با نرخ مهاجر پذیری بالا ، شهر تورنتو است . این شهر یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان و کانادا است. در میان شهر های کانادا شهر تورنتو بیشترین توجه را به خود جلب کرده و این موضوع برای ایرانیان مستثنی نیست و بیشتر ایرانیان تورنتو را برای نقل مکان و شروع زندگی جدید انتخاب می کنند.

تورنتو مرکز آموزش ، سرگرمی ، سازمان های مالی و فاوری اطلاعات است. بسیاری از ایرانیان علاقه مند به این این شهر را برای تحصیل و کار انتخاب میکنند و بی دلیل نیست که تورنتو لقب “دره سیلیکون” را از ان خود کرده است .
اگر به فکر مهاجرت به کانادا و شهر های نام برده می باشیداول از همه باید تفاوت های هر شهر و سیستم های مهاجرتی مختص به هر شهرو استان را بشناسید . لازم به ذکر است در کانادا قوانینی به صورت فدرال و کشوری وجود دارد در حالی که هر استان نیز قوانین ویژه و منحصر به فرد خود را داراست از این اگاهی و شناخت شما به این قوانین منجر به تصمیم گیری بهتر و کارامد تر می شود .