انتخاب دانشگاه و شهر (هزینه ها)

قبل از تصمیم گیری در مورد کانادا به عنوان مقصد تحصیل ، به پاسخ برخی سؤالات مهم نیاز دارید. کدام دانشکده یا دانشگاه در کدام شهرها را باید در نظر بگیرید؟ برای تحصیل در کانادا به چه میزان پول نیاز دارید؟ آیا رشته شما در شهری که امیدوارید تحصیل کنید ارائه می شود؟ اکنون زمان آن  است که اطلاعات مهمی را در مورد رشته هایی که مورد علاقه شما هستند و هزینه های شهریه جمع آوری کنید. ما در این مرحله با کمک اعضای تیم رایا بین الملل اطلاعاتی بروز در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با نگاهی به آینده شغلی در مسیر علایق تان گام بردارید.

سایتهای مختلفی براساس رشته و گرایش و شهر، اطلاعات مختلفی را در اختیارتان قرار میدهد تا بتوانید رشته های مختلف  از جمله: معماری و طراحی ، تجارت و بازاریابی ، دندانپزشکی ، آموزش ، مهندسی ، امور مالی ، فناوری اطلاعات ، قانون ، ریاضیات ، پزشکی ، پرستاری ، علوم ، فناوری های پایدار را بیابید.

بهترین منبع در این زمینه وب سایت دانشگاهها و کالج هاست زیرا بروزترین منبع است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

در این بخش، رایا بین الملل مجموعه ای از لینک  وب سایتهای  اغلب دانشگاهها و کالج های مطرح کانادا گردآوری نموده است.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

اگر چه کلیه رشته های تحصیلی و مشاغل دارای اهمیت هستند، برخی رشته ها دارای محبوبیت بالاتری هستند و یا به نوعی از شرایط مناسبتری برای اشتغال پس از فارغ التحصیلی برخوردارند.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

آیا برای تصمیم گیری در مورد محل تحصیل در کانادا به کمک نیاز دارید؟ مسیرهای مشترکی و یا متفاوتی برای کالج و دانشگاه در کانادا و رسیدن به هدف وجود دارد. در این زمینه نیاز به مطالعه دقیق و بهره گیری از دانش مشاورین رایا بین الملل دارید.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

از دبستان و دبیرستان گرفته تا کالج ، دانشگاه ، مدارس زبان و برنامه های تبادل دانشجو گزینه های بسیاری را برای دانشجویان بین المللی در کانادا وجود دارد.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

بطور کلی کانادا دارای پایین ترین میزان شهریه در میان کشورهای انگلیسی زبان (امریکا، انگلستان، استرالیا و نیوزلند) است. میزان شهریه سالانه بین ۱۵ تا ۴۵ هزار دلار کانادا است ولی طیف وسیعی از دانشگاهها و کالج ها دارای میزان شهربه متوسط ۲۰ هزار دلار کانادا هستند.

رایا-بین-الملل-مهاجرت

علاوه بر دریافت پذیرش تحصیلی، در مرحله بعد  نیاز به دریافت ویزای تحصیلی کانادا و سپس استادی پرمیت (مجوز تحصیل) خواهید داشت.

شما هم به این مطلب امتیاز دهید
[جمع: 1 میانگین: 5]