مشاغل پردآمد کانادا برای دانشجویان

19 شغل پاره وقت پردرامد برای دانشجویان کانادا

برای دانشجویان بین المللی، داشتن شغل پاره وقت و کسب درآمد ممکن است تنها راه پرداخت اجاره خانه و یا هزینه های روزمره باشد. خبر خوب این است که کانادا به دانشجویان این امکان را می دهد که در هنگام تحصیل در کانادا ، مشاغل نیمه وقت داشته باشند. داشتن شغل پاره وقت حتی می تواند مزایای بیشتری نیز به همراه داشته باشد، بعنوان مثال برخی از شرکتها و کارفرمایان مزایایی را به مشاغل پاره وقت اختصاص داده اند که از قبیل بازپرداخت شهریه دانشگاه ، بیمه و خدمات درمانی و فروش سهام با تخفیف ویژه .

اکنون لیستی از بهترین مشاغل نیمه وقت پردرآمد دانشجویان در کانادا را در اختیارتان قرار می دهیم.

1.رانندگی در تاکسی های اینترنتی

ممکن است داشتن یک ماشین فانتزی در دوران دانشجویی دشوار باشد، اما تمام آنچه شما نیاز دارید یک وسیله نقلیه قابل اعتماد یک گوشی هوشمند و گذراندن یک دوره اموزشی برای تبدیل شدن به یک راننده تاکسی اینترنتی است. به طور معمول ، هرچه شهر بزرگتر باشد ، پول بهتری نیز خواهد داشت. به طور متوسط ​​، رانندگان تاکسی های اینترنتی در هر ساعت بین 15 تا 30 دلار درآمد کسب می کنند.

2- مترجم

از آنجا که دانشجویان بین المللی غالبا انگلیسی زبان دوم انها است ، مترجم آزاد بودن یا کار نیمه وقت در آن زمینه می تواند گزینه خوبی برای کسب درآمد باشد. توجه به این نکته مهم است که برای انجام این نوع کار تسلط بر مهارتهای زبان و نوشتن ضروری است.

3- پیشخدمت

یک کلمه بسیار جذاب در کنار حقوق شما که حدودا ساعتی 20 تا 15 دلار است وجود دارد ( انعام ) بله انعام گرفتن به عنوان پیشخمت رستوران بسیارجذاب تر از حقوق شماست . همچنین ، پیشخدمتی می تواند از نظر ساعات کاری بسیار انعطاف پذیر باشد. به عنوان مثال ، بعضی از رستوران ها ممکن است فقط شب های آخر هفته به پیشخدمت های نیمه وقت نیاز داشته باشند.

4- ویرایشگر محتوا

ویراستاران محتوا می توانند با هجی و البته ویرایش انواع مطالب مانند کتاب ها ، مجلات و وب سایت ها کسب درامد کنند . یک ویرایشگر مستقل خوب می تواند حدود 40 تا 60 دلار در ساعت درآمد کسب کند. البته غالباً ، این پول به ازای هر پروژه پرداخت میشود .

5- حسابرس شبانه

کار در هتل ها در طول شب می تواند برای شما مناسب باشد . حسابرس شبانه از کارهای اداری مراقبت می کند و از عملیات دفترداری پشتیبانی می کند. برای این نوع مشاغل نیمه وقت ، شما فقط به برخی از مهارت های ریاضی ، مهارت های محاسباتی و دانش پایه حسابداری نیاز دارید.

6-نویسنده

برای کار به عنوان کارمند یا نویسنده مستقل ، باید مهارت نوشتن و ویرایش داشته باشید . بسته به وظیفه ، یک نویسنده باید محتوای خاص و متمرکز ایجاد کند.

7- معلم خصوصی

ریاضی؟ تاریخ؟  شیمی؟ آیا در مدرسه در هر موضوع خاصی متخصص هستید؟ اگر این چنین است ، این فرصت خوبی برای کسب درآمد است. شما می توانید توانایی های خود را برای کمک به دانش آموزان دیگر ، به ویژه کودکان ، بکار گیرید . دستمزد ساعتی یک معلم خصوصی بسیار متفاوت است ، اما به طور معمول بین 30 تا 60 دلار در ساعت می تواند درامد یک معلم خصوصی .

8- مربی بدنسازی

این شغل نیاز به آموزش و گواهینامه خاصی دارد اما می تواند آورده بالایی داشته باشد . مربیان می توانند در سالن های ورزشی ، استودیوها یا خانه مشتریان کار کنند. متوسط ​​هزینه یک مربی شخصی 30 دلار در ساعت است. و برای جلسات آموزش شخصی در خانه ، هزینه ها می تواند به 75 تا 100 دلار در ساعت برسد.

9-معلم موسیقی

فرصت خوبی برای کسب درآمد با دروس موسیقی وجود دارد. اگر سازی ، مانند پیانو یا گیتار را خیلی خوب می نوازید ، می توانید یک معلم موسیقی باشید. دستمزد ساعتی بسیار متفاوت است ، از حدود 12 دلار برای نیم ساعت شروع می شود و برای معلمان بسیار خوب و باتجربه تقاضا در هر ساعت به 100 تا 150 دلار در ساعت می رسد.

10-هماهنگ کننده خدمات مهمان

در اینجا مهارت های خوب خدمات مشتری و مهمان نوازی واقعا لازم است. به عنوان یک هماهنگ کننده خدمات میهمان ، شما می توانید در بسیاری از زمینه ها ، از هتل داری گرفته تا سفر و گردشگری کار کنید. با درآمد انتضاری در این شغل حدودا 21 دلار در ساعت می باشد .

11- طراح وب

آیا شما در Adobe Photoshop و Illustrator متخصص هستید و یا دارای مهارت های ویژه و خلاقیت در طراحی و برنامه نویسی هستید ؟ بله ، طراحی وب سایت گزینه ایده آل برای شماست . به عنوان یک طراح وب ، شما می توانید به عنوان یک فریلنسر کار کنید. انعطاف پذیری ساعات کاری و درامد تا ساعتی 150 دلار از مزایای این کار است .

12- کارگر کافه تریا

کار در مکانهای غذاخوری دانشگاه به عنوان کارگر کافه تریا نیاز به تجربه زیادی ندارد و دستمزد بهتری نسبت به سایر مشاغل رستوران دارد. حقوق هر ساعت بین 15 تا 30 دلار است و می توانید برخی از وعده های غذایی و قهوه های رایگان را دریافت کنید.

13-متصدی کتابخانه

کمک به مراجعین کتابخانه و انتقال تجربیات مثبت به بازدیدکنندگان می تواند کار بسیار سرگرم کننده ای باشد. به عنوان کارمند کتابخانه ، دریافتی شما در این کار میتواند تا ساعتی 19 دلار باشد .

14- محقق آنلاین

آیا مهارت سرچ عالی ، توانایی یافتن محتوای با کیفیت و دانش عمومی در زمینه تجارت دارید؟ بنابراین ، یک محقق آنلاین بودن می تواند فرصت خوبی برای شما باشد. حقوق این کار تا 37 دلار در ساعت است.

15- جمع آوری کمک مالی خیریه غیر دولتی

حمایت از یک فعالیت غیردولتی و فعالیت در جمع آوری کمک هزینه می تواند یک شغل پاره وقت با درآمد خوب باشد. میزان دریافتی شما تا 30 دلار می تواند متغر باشد .برای این کار شما نیاز به اندک تجربه کاری و روابط عمومی بالا می باشید .

16- سگ واکر

چه کسی این کار را دوست ندارد؟ این یک ترکیب عالی از ساعت های انعطاف پذیر ، سرگرم شدن با حیوانات خانگی و پول اضافی است. یک سگ واکر می تواند 16 دلار برای یک ساعت کسب درامد کند همچنین ، هزینه پیاده روی های نیم ساعته خصوصی ممکن است به 20 تا 25 دلار افزایش یابد. اما اول ، مهم است که قوانین مربوط به صدور مجوز و بیمه نامه را در شهر خود بررسی کنید ، زیرا پلیس میتواند شما را جریمه کند . و به خاطر داشته باشید که مراقبت از بهترین دوستان مردم یک تعهد جدی است.

17- یادداشت برداری رایانه ای در کالج ها 

با تایپ و یادداشت برداری در دانشگاه ها برای ناشنوایان می توانید درامدی در حدود 36 دلار در ساعت داشته باشید .

18- دستیار رسانه های اجتماعی

کاربر همیشگی شبکه های اجتماعی هستید ؟ این می تواند یک شغل نیمه وقت خوب یا یک شغل آزاد برای شما باشد. به روزرسانی فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، اسنپ چت و سایر سایت ها برای شرکت ها و اشخاص حقیقی می تواند یک درامد 21 دلاری در ساعت برای شما به ارمغان بیاورد

19- تحلیل گرکمک هزینه

شما به عنوان یک تحلیلگر کمک هزینه ، مدارک کمک مالی را تأیید خواهید کرد و همچنین برای تهیه و ارسال درخواست های مالی تلاش خواهید کرد. پرداختی شما تا 32 دلار در ساعت است و ممکن است از شما1 سال سابقه کار قبلی بخواهند .
.

شما هم به این مطلب امتیاز دهید
[جمع: 0 میانگین: 0]