دولت کانادا در دوران کرونا 6 برنامه مهاجرتی جدید برای دریافت اقامت دائم کانادا را با هدف حمایت از افرادی که مجوزهای موقت اقامت کانادا دارند به زودی راه اندازی خواهد کرد.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا 6 روش موقتی را برای نیروی کار ضروری و فارغ التحصیلان بین المللی در ششم ماه می راه اندازی میکند. این برنامه اقامت دائم حداکثر برای 50.000 کارگر و 40.000 نفر فارغ التحصیل بین المللی طراحی شده است.
در این برنامه هیچ سقفی برای متقاضیان فرانسوی زبان در نظر گرفته نشده است.

مهاجرت به کانادا و اقامت دائم کانادا در ایام کرونادولت کانادا برای این که می خواهد بسیاری از کسانی که در این کشور هستند اقامت دائم دریافت نمایند تا در راستای هدف گذاری 401،000 مهاجرت جدید کانادا برای سال 2021 حرکت کند این برنامه ها را طراحی کرده است.
دولت کانادا معتقد است که سطح بالای مهاجرت باعث بهبود اقتصادی پس از همه گیری کرونا خواهد شد.

تقاضای قابل توجه داوطلبان مهاجرت در کانادا برای ثبت نام آزمون انگلیسی شاخص اصلی میزان علاقه به این برنامه‌های اعلامی است.

با آغاز این برنامه‌های مهاجرتی در ششم ماه می، در مجموع 1.5 میلیون نفر مجاز به تحصیل و کار در کانادا هستند. باید در نظر داشته باشید که تعداد کل افرادی که برای شش برنامه اقامت دائم جدید رقابت می کنند ، آنقدر زیاد هستند که بیش از حد تخمین است. البته واضح است که همه متقاضیان دارای شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی به کانادا نخواهند بود.

بعبارت دیگر همه ی افراد نمیتوانند در این برنامه شرکت کنند برای مثال تجربه کاری لازم برای ثبت درخواست در این برنامه ها را ندارند یا نمی توانند به موقع نتیجه آزمون IELTS یا CELPIP خود را بگیرند. در بعضی موارد هم شاید آنها قبل از بسته شدن برنامه های جدید از تحصیل فارغ التحصیل نشوند.

بعضی از افراد هم کانادا را ترک کرده اند و پرمیت های معتبر ندارند و یا از سایر روشهای استانی و اکسپرس انتری قبلاً اقدام نموده اند و پرونده در جریان دارند.

داوطلبان اقامت دائم بیش از 100 گزینه مختلف مهاجرت برای اقامت در کانادا دارند.
تعداد افرادی که در تاریخ ششم ماه می درخواست می دهند نامشخص است ، اما با اطمینان زیادی می توان گفت که دارندگان ویزای تحصیلی و کار با هدف قرار گرفتن در میان 90،000 نفر که تحت این برنامه ها اقامت دائم دریافت میدارند، تعداد قابل توجهی هستند. اگر سهمیه ها به سرعت ، طی چند هفته یا حتی چند روز پس ازشروع ، به سرعت تمام شوند نباید تعجب کنیم.

اگر شما بعنوان یک متقاضی نتوانید در میان این 90،000 نفر باشید همه چیز از دست نمی رود. متقاضیان همچنان می توانند برای سایر برنامه های اقامت دائم اقدام نمایند. در حال حاضر میتوان گفت که دارندگان ویزاهای موقت در کانادا از مزایایی برخوردارند زیرا اداره مهاجرت و دولت های استانی قصد دارند در طی کووید هرچه بیشتر ازآنها برای تبدیل به اقامت دائم حمایت کنند.

Express Entry روش اصلی کانادا از مهاجران روشهای اسکیل ورکر است و 95 درصد دعوت نامه های اقامت دائم در سال 2021 به کاندیداهای CEC رسیده است. کسانی که می خواهند به عنوان اقامت دائم در کانادا بمانند ، باید روش های جدید را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند، در حالی که بیش از 100 گزینه دیگر برای مهاجرت را نیز در نظر داشته باشند.

شما هم به این مطلب امتیاز دهید
[جمع: 0 میانگین: 0]

پاسخ به دیدگاه

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.