خرید شغل کانادا مهاجرت پرچم

خرید بیزینس در کانادا

مهاجران کارآفرین امکان خرید بیزینس و ارائه درخواست برای ویزای کار موقت تحت عنوان “مالک-اپراتور” برای ورود به کانادا را دارند.

کارآفرینان سرمایه گذار خارجی که می خواهند با خانواده خود به کانادا نقل مکان کنند، می توانند یک کسب و کار مستقر را خریداری کنند یا یک تجارت جدید در کانادا راه اندازی کنند.

سپس ، سرمایه گذاران واجد شرایط می توانند به عنوان یک کارمند در سطح مدیریت تحت برنامه کارگر موقت خارجی فدرال (TFW) برای ویزای کار اقدام کنند.پس از مدتی کمتر از یک سال ، دارندگان ویزای کار موقت و خانواده های آنها می توانند در قالب یک برنامه مهاجرت استانی یا به عنوان یک کارگر ماهر فدرال تحت Express Entry به اقامت دائم تبدیل شوند. البته به شرطی که امتیاز های لازم را کسب کرده و حائز شرایط شوند.
خرید تجارت توسط تبعه خارجی باید توسط یک طرح تجاری مناسب پشتیبانی شود که همراه با سایر شرایط منجر به ایجاد یا حفظ مشاغل کانادایی شود.

چه کسانی واجد شرایط هستند؟

-یک سرمایه گذار خارجی با تجربه مدیریت قابل تأیید.
-دارایی کافی برای خرید یا شروع تجارت هدفمند در کانادا.
-توانایی زبان کافی به  زبان انگلیسی یا فرانسوی برای فعالیت  به عنوان مدیر در تجارت

روند کار چگونه است ؟

-سرمایه گذار خارجی یک مشاغل کانادایی را برای خرید مشخص می کند.
-ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) همراه با یک طرح تجاری مناسب ارائه می شود.
-پس از صدور نظر مثبت LMIA ، سرمایه گذار خارجی برای 12 تا 24 ماه درخواست اجازه کار موقت قابل تمدید می کند.

این روند چقدر طول می کشد؟

پس از یافتن بیزینس مناسب ، انجام مراحل درخواست LMIA 2-3 ماه طول خواهد کشید. دریافت مجوز کار در معمولا کمتر از 3 ماه طول خواهد کشید.

چه موقع دارنده اجازه کار می تواند درخواست اقامت دائم کانادا را بدهد؟

حداقل زمان انتظار وجود ندارد. نامزدهای واجد شرایط می توانند بلافاصله پس از ورود به کانادا در صورت احراز شرایط، برای اقامت دائم با خانواده خود درخواست دهند.

آیا این یک برنامه رسمی دولتی است؟

خیر. روند توصیف شده فوق برای دستیابی به نتیجه شرح داده شده در بالا به قوانین حاکم برروش مالک-اپراتور و سایر برنامه های مهاجرت متکی است .

چه کسی کاندیدای ایده آل برای “خرید تجارت و درخواست ویزای کار کانادا” است؟

فرصت های برنامه های رسمی مهاجرت مبتنی بر سرمایه گذاری در کانادا بسیار محدود است. اکثر برنامه های مهاجرت اقامت مبتنی بر سرمایه گذاری استانی با دعوت به درخواست طرح انجام می شوند. نتیجه گیری این روند کلی 12-36 ماه طول می کشد و اغلب طولانی تر است.

یک کارآفرین سرمایه گذار خارجی که انگیزه زندگی در منطقه خاصی از کانادا را دارد ، می تواند یک تجارت مناسب خریداری کند و در آن منطقه انتخاب شود. این به مراتب بیشتر از تلاش برای تحقق برنامه های مهاجرت استانی است.

ریسک این اقدام این است که سرمایه گذار ممکن است نتواند بیزینس را مدیریت نموده و در صورت عدم دریافت اجازه کار تصمیم به فروش بیزینس بگیرد.

شما هم به این مطلب امتیاز دهید
[جمع: 0 میانگین: 0]